top of page
Q-sink Granit Evye

Mükemmel

Qsink_logo_ok_transparan-01_edited_edite

kalitesiyle sevgiye zaman kalır

Hakkımızda

Q-Sink Kuvars Eviye mutfak tasarımlarını mükemmelleştiren modern stili, detaylara gösterilen özenle ortaya çıkan yenilikçi çizgisiyle mutfaklarınıza değer katan eviyeler üretiyor.

 

Doğal renkleri, kaliteli malzemeleri ve bu malzemelerin ayırt edici özellikleriyle zarafeti ve şıklığı mutfağınıza taşıyor.

Q-Sink ailesinin öncelikli amacı; yenilikçi, modern tasarımları ve kullanım kolaylığı sağlayan kaliteli ürün skalası ile mutfaklara maksimum konfor ve estetik sunmaktır.

 

Özel teknik ve formüller ile üretilen Granit Eviyelerimiz; yüzde yüz yerli üretim ve gıdaya uyumlu yüzey özellikleri taşıyan şık ve kullanışlı tasarımları ile mutfağınıza değer katacak.

 

İzmir Menderes ITOB Organize Sanayi bölgesinde kurulu fabrikasında her biri büyük özen ve dikkatle üretilen Q-Sink Eviyeler, kaliteyi, güveni ve tercih edenlerin memnuniyetini içinde barındırmaktadır.

Vizyonumuz

Q-Sink, ürettiği üstün kalitedeki eviyeleriyle mutfakların vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir. Minimalist tasarıma kattığı zerafetle kısa sürede sektörün örnek markası olmayı başaran Q-Sink, yenilikçi yaklaşımı ve özgün tasarımları ile sektörün geleceğine projeksiyon tutmayı kendine görev edinmiştir.

Misyonumuz

Q-Sink olarak mutfaklarınıza değer katan mükemmel eviyeler üretmek için yola çıktık. Bu yolda, kusursuz ürün kalitemizle sadece mutfaklarınıza değil, kullanım kolaylığı ve hijyenik ürün yapısıyla hayatınıza da değer katan, estetik değeri zamana yenilmeyen, eşsiz eviyelerin altına imzamızı attık. Q-Sink olarak hayatı güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Tasarımlarımız

Eviyelerimizin her biri; tasarımı, kurulumu ve zamana yenilmeyen kalitesiyle mükemmellik içerir. Q-Sink’in tasarım felsefesi, ürün kalitesi, estetik değeri, işlevselliği ve özgün çizgileri ile fark yaratmaktır. Mutfağınızı özelleştiren tasarım yelpazesi ile Q-Sink eviyelerin farkını mutfakta geçirdiğiniz her dakika daha iyi anlayacaksınız.

İnovasyon

Q-Sink Eviyeler, uzun süren inovasyon çalışmalarının ardından, en kaliteli malzemelerle, en sıkı kalite kontrol prosedürleriyle üretilmiştir. Firmamız inovasyon çalışmalarını durdurmaksızın sürdürerek sektörün en iyi evye üreticilerinden biri olmaya devam edecektir.

Kurum Kültürümüz

Q-Sink, sadece ürünleri ile değil, hizmetleri, çalışanları ve paydaşları ile olan ilişkilerinde de mükemmelliği hedeflemektedir. Ürettiğimiz her ürün müşterilerimiz gibi özel olmalıdır. Bu nedenle tüm ürünlerimiz, tasarımı, kalitesi, teknolojisi ve işlevselliği ile standartları belirlemelidir.

bottom of page